Winterwandeling op zaterdag 15 februari 2025.
Winterwandeling door het prachtige buitengebied van Putten op zaterdag 15 februari 2025.
Georganiseerd door team BIG Challange Gelderse Grinta’s (farmers against cancer).
Na het grote succes van de Boerderij Weelderen Wandeltocht 2024 is er nu een vervolg! Wandelaars en natuurliefhebbers komen dit jaar langs onontdekte en unieke plekken in de omgeving van Putten. Op 15 februari, 10 mei en 21 juni zijn er drie georganiseerde wandeltochten in het buitengebied van de buurtschappen. Wie aan alle drie deelneemt, krijgt een aandenken.
Ga ook jij de uitdaging aan voor het goede doel? Starten kan tussen 13:00 en 14:00 uur. We beginnen de route bij Melktap ’t Melkboertje aan de broekermolenweg 7 in Putten en zullen daar ook weer eindigen. Dat afstand is 11-12 kilometer.
Tijdens de tussenstops zal er gratis koffie, thee en warme chocolademelk uitgedeeld worden. Na afloop van de prachtige wandeling kan er onder het genot van een hapje en drankje (deze zijn wel tegen betaling) nagenoten worden.
We vragen een kleine bijdrage van €7,50 voor deelname. Dit geld gaat 100% naar KWF. De organisatoren gaan de Alpe d’Huez fietsend en lopend beklimmen tijden het evenement Alpe d’Huzes. Een jaarlijs evenement waar 5000 Nederlanders aan meedoen om geld op te halen voor behandeling van kanker. Deze ziekte moet voor iedereen geneesbaar zijn. Vele kleine beetjes maken een groot verschil.
Dus help mee en doe mee!
Let op: honden kunnen niet mee en ook zijn de routes helaas niet geschikt voor wandelwagens of rolstoelen.
Opgeven via de site is niet meer mogelijk. Door inzet van extra vrijwilligers is het nog wél mogelijk om morgen ter plekke je aan te melden en mee te lopen.
Benieuwd naar meer informatie over ‘The Big Challange’? Check dan de volgende website: https://www.bigchallenge.eu/big-challenge